LEIJAUR/VÄGGUR, dekor i pärlemo, emalj samt delvis bemålad marmor, 1800/1900-tal.
| Valmis | 21 Apr 2025 15:42 CEST |
| Objektsnummer | 4170509 |
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Ej funktionstestad, bruksskick, ingen funktionsgaranti lämnas.
Avain/avaimet ovat olemassa.