GUCCI, kapsylöppnare, vitmetall, 1970-tal, i form av gris, Italien.
| Avslutad | 08 Apr 2025 19:44 CEST |
| Objektsnummer | 4163505 |
| Klubbat belopp | 1 702 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Smärre slitage.
| Objektsnummer | 4163505 |
| Slutar om | Avslutad |
Smärre slitage.