GUCCI, kapsylöppnare, vitmetall, 1970-tal, i form av gris, Italien.
| Vollendet | 08 Apr 2025 19:44 CEST |
| Objektsnummer | 4163505 |
| Höchstes Gebot | 1 702 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Smärre slitage.
| Objektsnummer | 4163505 |
| Endet in | Vollendet |
Smärre slitage.