GUCCI, kapsylöppnare, vitmetall, 1970-tal, i form av gris, Italien.
| Closed | 08 Apr 2025 19:44 CEST |
| Objektsnummer | 4163505 |
| Sold for | 1 702 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Smärre slitage.
| Objektsnummer | 4163505 |
| Sold for | 1 702 SEK |
| Ends in | Closed |
Smärre slitage.