WALTER BENGTSSON. Skulptur, förnicklad koppar, "Ornitologi", signerad och daterad WB 67.
| Avslutad | 13 May 2025 19:48 CEST |
| Objektsnummer | 4162004 |
| Klubbat belopp | 10 000 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Inga anmärkningar.
| Objektsnummer | 4162004 |
| Slutar om | Avslutad |
Inga anmärkningar.