WALTER BENGTSSON. Skulptur, förnicklad koppar, "Ornitologi", signerad och daterad WB 67.
| Vollendet | 13 May 2025 19:48 CEST |
| Objektsnummer | 4162004 |
| Höchstes Gebot | 10 000 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Keine Anmerkungen.
| Objektsnummer | 4162004 |
| Endet in | Vollendet |
Keine Anmerkungen.