WALTER BENGTSSON. Skulptur, förnicklad koppar, "Ornitologi", signerad och daterad WB 67.
| Valmis | 13 May 2025 19:48 CEST |
| Objektsnummer | 4162004 |
| Korkein tarjous | 10 000 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Ei huomatuksia.
| Objektsnummer | 4162004 |
| Päättyy | Valmis |
Ei huomatuksia.