MARKKU SALO. GLASSKULPRUR, ask. Signerad Markku Salo Nuutajärvi 2003.
| Avslutad | 29 Aug 2025 21:47 CEST |
| Objektsnummer | 4147571 |
| Klubbat belopp | 150 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Något mindre nagg.
| Objektsnummer | 4147571 |
| Klubbat belopp | 150 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
Något mindre nagg.