MARKKU SALO. GLASSKULPRUR, ask. Signerad Markku Salo Nuutajärvi 2003.
| Valmis | 29 Aug 2025 21:47 CEST |
| Objektsnummer | 4147571 |
| Korkein tarjous | 150 EUR |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Något mindre nagg.
| Objektsnummer | 4147571 |
| Korkein tarjous | 150 EUR |
| Päättyy | Valmis |
Något mindre nagg.