MARKKU SALO. GLASSKULPRUR, ask. Signerad Markku Salo Nuutajärvi 2003.
| Closed | 29 Aug 2025 21:47 CEST |
| Objektsnummer | 4147571 |
| Sold for | 150 EUR |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Något mindre nagg.
| Objektsnummer | 4147571 |
| Sold for | 150 EUR |
| Ends in | Closed |
Något mindre nagg.