BERNDT LINDHOLM. Utsikt över havet, signerad samt daterad Marstrand -86, olja på duk.
| Avslutad | 25 May 2025 16:26 CEST |
| Objektsnummer | 4143285 |
| Klubbat belopp | 7 200 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Åldersrelaterat slitage.
| Objektsnummer | 4143285 |
| Slutar om | Avslutad |
Åldersrelaterat slitage.