BERNDT LINDHOLM. Utsikt över havet, signerad samt daterad Marstrand -86, olja på duk.
| Closed | 25 May 2025 16:26 CEST |
| Objektsnummer | 4143285 |
| Sold for | 7 200 EUR |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Åldersrelaterat slitage.
| Objektsnummer | 4143285 |
| Sold for | 7 200 EUR |
| Ends in | Closed |
Åldersrelaterat slitage.