BERNDT LINDHOLM. Utsikt över havet, signerad samt daterad Marstrand -86, olja på duk.
| Valmis | 25 May 2025 16:26 CEST |
| Objektsnummer | 4143285 |
| Korkein tarjous | 7 200 EUR |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Åldersrelaterat slitage.
| Objektsnummer | 4143285 |
| Päättyy | Valmis |
Åldersrelaterat slitage.