TENNSTOP, tre st, 1700-tal.
| Avslutad | 21 Aug 2025 21:36 CEST |
| Objektsnummer | 4141537 |
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Ålderrelaterat slitage. Gravyr.
| Objektsnummer | 4141537 |
| Slutar om | Avslutad |