TENNSTOP, tre st, 1700-tal.
| Closed | 21 Aug 2025 21:36 CEST |
| Objektsnummer | 4141537 |
| Sold for | 1 600 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Ålderrelaterat slitage. Gravyr.
| Objektsnummer | 4141537 |
| Sold for | 1 600 SEK |
| Ends in | Closed |