TENNSTOP, tre st, 1700-tal.
| Vollendet | 21 Aug 2025 21:36 CEST |
| Objektsnummer | 4141537 |
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Ålderrelaterat slitage. Gravyr.
| Objektsnummer | 4141537 |
| Endet in | Vollendet |