BENGT OLSON. Komposition med rosa fält, olja på duk, signerad och daterad -90.
| Avslutad | 18 May 2025 18:48 CEST |
| Objektsnummer | 4131289 |
| Klubbat belopp | 13 100 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Sedvanligt ytslitage.
| Objektsnummer | 4131289 |
| Slutar om | Avslutad |
Sedvanligt ytslitage.