BENGT OLSON. Komposition med rosa fält, olja på duk, signerad och daterad -90.
| Vollendet | 18 May 2025 18:48 CEST |
| Objektsnummer | 4131289 |
| Höchstes Gebot | 13 100 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Sedvanligt ytslitage.
| Objektsnummer | 4131289 |
| Endet in | Vollendet |
Sedvanligt ytslitage.