BENGT OLSON. Komposition med rosa fält, olja på duk, signerad och daterad -90.
| Valmis | 18 May 2025 18:48 CEST |
| Objektsnummer | 4131289 |
| Korkein tarjous | 13 100 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Sedvanligt ytslitage.
| Objektsnummer | 4131289 |
| Päättyy | Valmis |
Sedvanligt ytslitage.