OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad SS, hamnvy, olja på pannå.
| Avslutad | 29 Aug 2025 18:18 CEST |
| Objektsnummer | 4130564 |
| Klubbat belopp | 80 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Sedvanligt slitage.
| Objektsnummer | 4130564 |
| Klubbat belopp | 80 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
Sedvanligt slitage.