OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad SS, hamnvy, olja på pannå.
| Closed | 29 Aug 2025 18:18 CEST |
| Objektsnummer | 4130564 |
| Sold for | 80 EUR |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Sedvanligt slitage.
| Objektsnummer | 4130564 |
| Sold for | 80 EUR |
| Ends in | Closed |
Sedvanligt slitage.