OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad SS, hamnvy, olja på pannå.
| Valmis | 29 Aug 2025 18:18 CEST |
| Objektsnummer | 4130564 |
| Korkein tarjous | 80 EUR |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Sedvanligt slitage.
| Objektsnummer | 4130564 |
| Korkein tarjous | 80 EUR |
| Päättyy | Valmis |
Sedvanligt slitage.