FRUKTFAT, C A Kjernås Efterträdare, Malmö, tidigt 1900-tal.
| Avslutad | 07 Mar 2025 16:10 CEST |
| Objektsnummer | 4083504 |
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Bruksslitage. Putti sitter löst.
| Objektsnummer | 4083504 |
| Slutar om | Avslutad |