FRUKTFAT, C A Kjernås Efterträdare, Malmö, tidigt 1900-tal.
| Valmis | 07 Mar 2025 16:10 CEST |
| Objektsnummer | 4083504 |
| Korkein tarjous | 1 400 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Bruksslitage. Putti sitter löst.
| Objektsnummer | 4083504 |
| Päättyy | Valmis |