FRUKTFAT, C A Kjernås Efterträdare, Malmö, tidigt 1900-tal.
| Vollendet | 07 Mar 2025 16:10 CEST |
| Objektsnummer | 4083504 |
| Höchstes Gebot | 1 400 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Bruksslitage. Putti sitter löst.
| Objektsnummer | 4083504 |
| Endet in | Vollendet |