KARL AXEL PEHRSON. "Porque", olja på duk, signerad.
| Avslutad | 16 Mar 2025 15:36 CEST |
| Objektsnummer | 4065178 |
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Ej examinerad ur ram.
| Objektsnummer | 4065178 |
| Slutar om | Avslutad |
Ej examinerad ur ram.