KARL AXEL PEHRSON. "Porque", olja på duk, signerad.
| Vollendet | 16 Mar 2025 15:36 CEST |
| Objektsnummer | 4065178 |
| Höchstes Gebot | 8 000 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Ej examinerad ur ram.
| Objektsnummer | 4065178 |
| Endet in | Vollendet |
Ej examinerad ur ram.