KARL AXEL PEHRSON. "Porque", olja på duk, signerad.
| Closed | 16 Mar 2025 15:36 CEST |
| Objektsnummer | 4065178 |
| Sold for | 8 000 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Ej examinerad ur ram.
| Objektsnummer | 4065178 |
| Sold for | 8 000 SEK |
| Ends in | Closed |
Ej examinerad ur ram.