SNAPPLÅSGEVÄR, med miquelet-lås, ottomanskt, 1800-tal.
| Avslutad | 26 May 2025 18:10 CEST |
| Objektsnummer | 4026266 |
| Klubbat belopp | 12 376 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Slitage, smärre skador och lagningar.
| Objektsnummer | 4026266 |
| Slutar om | Avslutad |