SNAPPLÅSGEVÄR, med miquelet-lås, ottomanskt, 1800-tal.
| Valmis | 26 May 2025 18:10 CEST |
| Objektsnummer | 4026266 |
| Korkein tarjous | 12 376 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Slitage, smärre skador och lagningar.
| Objektsnummer | 4026266 |
| Päättyy | Valmis |