SNAPPLÅSGEVÄR, med miquelet-lås, ottomanskt, 1800-tal.
| Closed | 26 May 2025 18:10 CEST |
| Objektsnummer | 4026266 |
| Sold for | 12 376 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Slitage, smärre skador och lagningar.
| Objektsnummer | 4026266 |
| Sold for | 12 376 SEK |
| Ends in | Closed |