OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Porträtt av högreståndsdam, 1600-tal.
| Avslutad | 24 Jan 2025 20:54 CEST |
| Objektsnummer | 4019179 |
| Klubbat belopp | 7 019 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Dubblerad, retuscher, dukskador.
| Objektsnummer | 4019179 |
| Slutar om | Avslutad |