OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Porträtt av högreståndsdam, 1600-tal.
| Closed | 24 Jan 2025 20:54 CEST |
| Objektsnummer | 4019179 |
| Sold for | 7 019 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Dubblerad, retuscher, dukskador.
| Objektsnummer | 4019179 |
| Sold for | 7 019 SEK |
| Ends in | Closed |