OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Porträtt av högreståndsdam, 1600-tal.
| Vollendet | 24 Jan 2025 20:54 CEST |
| Objektsnummer | 4019179 |
| Höchstes Gebot | 7 019 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Dubblerad, retuscher, dukskador.
| Objektsnummer | 4019179 |
| Endet in | Vollendet |