ANDERS PEHRSON. "Bumling", golvlampa, Ateljé Lyktan, Åhus, 1970-tal, lackerad.
| Avslutad | 22 Jan 2025 19:21 CEST |
| Objektsnummer | 4012966 |
| Klubbat belopp | 8 500 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Bruksslitage, raster saknas, märken, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen.