ANDERS PEHRSON. "Bumling", golvlampa, Ateljé Lyktan, Åhus, 1970-tal, lackerad.
| Closed | 22 Jan 2025 19:21 CEST |
| Objektsnummer | 4012966 |
| Sold for | 8 500 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Bruksslitage, raster saknas, märken, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen.