ANDERS PEHRSON. "Bumling", golvlampa, Ateljé Lyktan, Åhus, 1970-tal, lackerad.
| Vollendet | 22 Jan 2025 19:21 CEST |
| Objektsnummer | 4012966 |
| Höchstes Gebot | 8 500 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Bruksslitage, raster saknas, märken, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen.