BÄNK, ca 1970-tal, furu, undertill med förvaring/hylla i linne.
| Avslutad | 27 Jan 2025 11:46 CEST |
| Objektsnummer | 3997317 |
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Lättare bruksslitage.
| Objektsnummer | 3997317 |
| Slutar om | Avslutad |
Lättare bruksslitage.