BÄNK, ca 1970-tal, furu, undertill med förvaring/hylla i linne.
| Closed | 27 Jan 2025 11:46 CEST |
| Objektsnummer | 3997317 |
| Sold for | 1 200 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Lättare bruksslitage.
| Objektsnummer | 3997317 |
| Sold for | 1 200 SEK |
| Ends in | Closed |
Lättare bruksslitage.