BÄNK, ca 1970-tal, furu, undertill med förvaring/hylla i linne.
| Valmis | 27 Jan 2025 11:46 CEST |
| Objektsnummer | 3997317 |
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Lättare bruksslitage.
| Objektsnummer | 3997317 |
| Päättyy | Valmis |
Lättare bruksslitage.