SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, ek, Domino Möbler, Danmark.
| Avslutad | 13 Dec 2024 14:26 CEST |
| Objektsnummer | 3928621 |
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Slitage, ställvis blek skiva.
| Objektsnummer | 3928621 |
| Slutar om | Avslutad |
Slitage, ställvis blek skiva.