SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, ek, Domino Möbler, Danmark.
| Valmis | 13 Dec 2024 14:26 CEST |
| Objektsnummer | 3928621 |
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Slitage, ställvis blek skiva.
| Objektsnummer | 3928621 |
| Päättyy | Valmis |
Slitage, ställvis blek skiva.