SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, ek, Domino Möbler, Danmark.
| Closed | 13 Dec 2024 14:26 CEST |
| Objektsnummer | 3928621 |
| Sold for | 2 400 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Slitage, ställvis blek skiva.
| Objektsnummer | 3928621 |
| Sold for | 2 400 SEK |
| Ends in | Closed |
Slitage, ställvis blek skiva.