BENGT LINDSTRÖM. Figurkomposition, carborundumetsning, signerad och numrerad 57/99.
| Avslutad | 09 Sep 2024 11:38 CEST |
| Objektsnummer | 3729864 |
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Ej examinerad ur ram.
| Objektsnummer | 3729864 |
| Slutar om | Avslutad |
Ej examinerad ur ram.