BENGT LINDSTRÖM. Figurkomposition, carborundumetsning, signerad och numrerad 57/99.
| Valmis | 09 Sep 2024 11:38 CEST |
| Objektsnummer | 3729864 |
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Ej examinerad ur ram.
| Objektsnummer | 3729864 |
| Päättyy | Valmis |
Ej examinerad ur ram.