BENGT LINDSTRÖM. Figurkomposition, carborundumetsning, signerad och numrerad 57/99.
| Closed | 09 Sep 2024 11:38 CEST |
| Objektsnummer | 3729864 |
| Sold for | 1 100 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Ej examinerad ur ram.
| Objektsnummer | 3729864 |
| Sold for | 1 100 SEK |
| Ends in | Closed |
Ej examinerad ur ram.