BRÖDKORG, silver, Gustav Adolf Petrell, St Petersburg, 1800-talets mitt.
| Avslutad | 26 May 2024 15:35 CEST |
| Objektsnummer | 3517723 |
| Klubbat belopp | 800 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Förgyllningen sliten, helhetsintrycket gott.