BRÖDKORG, silver, Gustav Adolf Petrell, St Petersburg, 1800-talets mitt.
| Closed | 26 May 2024 15:35 CEST |
| Objektsnummer | 3517723 |
| Sold for | 800 EUR |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Förgyllningen sliten, helhetsintrycket gott.
| Objektsnummer | 3517723 |
| Sold for | 800 EUR |
| Ends in | Closed |