BRÖDKORG, silver, Gustav Adolf Petrell, St Petersburg, 1800-talets mitt.
| Vollendet | 26 May 2024 15:35 CEST |
| Objektsnummer | 3517723 |
| Höchstes Gebot | 800 EUR |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Förgyllningen sliten, helhetsintrycket gott.