EERO SAARINEN. BORD OCH SEX STOLAR, "Tulip", stolarna märkt Knoll, sannolikt 1960-tal.
| Avslutad | 10 Dec 2023 16:31 CEST |
| Objektsnummer | 3201940 |
| Klubbat belopp | 2 800 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Slitage och färg bortfall, två dynor saknas.